Vi är här för dig

Hör gärna av dig, vi hjälper dig gärna med din fråga, stora som små!

Alla Anställda

Arvika

Aktiv IT Partner Nordic AB
Fallebergsvägen 29, 671 34 Arvika
Tel: 0570-120 40

Årjäng

Aktiv IT Partner Nordic AB
Kvarnåsgatan 5, 672 30 Årjäng
Tel: 0573-15 28 90

Säffle

Aktiv IT Partner Nordic AB
Åmålsvägen 13, 661 32 Säffle
Tel: 0570-120 40

Karlstad

Aktiv IT Partner Nordic AB
Säterivägen 7, 653 41 Karlstad
Tel: 0570-120 40

Karlstad DocuCash

Aktiv IT Partner Nordic AB
Säterivägen 7, 653 41 Karlstad
Tel: 0570-120 40

E-post: info@aktivit.se
Helpdesk: 0570-844 80 support@aktivit.se

Personal

Tomas Björn
Tomas Björn

VD & Ägare

Tel: 057084481

tomas@aktivit.se
Peder Björklund
Peder Björklund

vVD & Ägare

Tel: 057084482

peder@aktivit.se
Marcus Rask
Marcus Rask

Försäljningsansvarig IT

Tel: 054808997

marcus@aktivit.se
Mathias Engelbrektsson
Mathias Engelbrektsson

Försäljning/Inköp

Tel: 054808994

mathias@aktivit.se
Anders Lindhe
Anders Lindhe

Teamledare

Tel: 0544540951

anders.lindhe@aktivit.se
Anders Västsäter
Anders Västsäter

Teknisk konsult

Tel: 0573152891

anders@aktivit.se
Petter Johansson
Petter Johansson

Teamledare

Tel: 057084483

petter@aktivit.se
Sebastian Hidèn
Sebastian Hidèn

Utbildare

Tel: 0738031553

sebastian.hiden@lexicon.se
Jon Wikström
Jon Wikström

Teknisk konsult

Tel: 057084487

jon@aktivit.se
Anders Eriksson
Anders Eriksson

Teknisk konsult

Tel: 0547745240

anders.eriksson@aktivit.se
Peter Axelsson
Peter Axelsson

Teknisk konsult

Tel: 057084489

peter@aktivit.se
Liv Axelsson
Liv Axelsson

Teknisk konsult

Tel: 057084486

liv@aktivit.se
Mikael Blom
Mikael Blom

Teknisk konsult

Tel: 054808995

mikael@aktivit.se
Johannes Sandberg
Johannes Sandberg

Teknisk konsult

Tel: 054808993

johannes@aktivit.se
Magnus Swahn
Magnus Swahn

Teknisk konsult

Tel: 054808996

magnus@aktivit.se
Roger Karlsson
Roger Karlsson

Teknisk konsult

Tel: 057084488

roger@aktivit.se
Erik Gunnerbom
Erik Gunnerbom

Teknisk konsult

Tel: 054808991

erik.gunnerbom@aktivit.se
Erik Nilsson
Erik Nilsson

Teknisk konsult

Tel: 0570271350

erik@aktivit.se
Christian Skanse
Christian Skanse

Teknisk konsult

Tel: 057084491

christian@aktivit.se
Magnus Stjernlöf
Magnus Stjernlöf

Teknisk konsult

Tel: 057084498

magnus.stjernlof@aktivit.se
Fredrik Wikström
Fredrik Wikström

Utveckling och teknisk konsult

Tel: 057084485

fredrik@aktivit.se
Tobias Jensen
Tobias Jensen

Teknisk konsult

Tel: 0544540960

tobias.jensen@aktivit.se
Mikael Knape
Mikael Knape

Teknisk konsult

Tel: 0573152892

mikael.knape@aktivit.se
Tobias Johansson
Tobias Johansson

Affärsutvecklare

Tel: 0544540950

tobias.johansson@aktivit.se
Carina Karlsson
Carina Karlsson

Affärsutvecklare

Tel: 0544540940

carina.karlsson@aktivit.se
Stefan Nilsson
Stefan Nilsson

Affärsutvecklare

Tel: 0544540948

stefan.nilsson@aktivit.se
Emil Ekström
Emil Ekström

Affärsutvecklare

Tel: 0544540943

emil.ekstrom@aktivit.se
Hans Johansson
Hans Johansson

Affärsutvecklare

Tel: 0544540944

hans.johansson@aktivit.se
Thomas Larsson
Thomas Larsson

Ekonomi

Tel: 0544540949

thomas.larsson@aktivit.se
Dan Södersten
Dan Södersten

Tekniker

Tel: 0544540941

dan.sodersten@aktivit.se
Johan Göransson
Johan Göransson

Tekniker

Tel: 0544540945

johan.goransson@aktivit.se
Mathias Ohlsson
Mathias Ohlsson

Tekniker

Tel: 0544540946

mathias.ohlsson@aktivit.se
Mattias Hammar
Mattias Hammar

Grafik och Web

Tel: 057084492

mattias.hammar@aktivit.se
Axel Grundström
Axel Grundström

Teknisk konsult

Tel: 054808999

axel.grundstrom@aktivit.se
Thomas Axelsson
Thomas Axelsson

Försäljningsansvarig Copy/Print AV

Tel: 057084490

thomas.axelsson@aktivit.se
Patrik Hjalmarsson
Patrik Hjalmarsson

Säljare

Tel: 057084493

patrik.hjalmarsson@aktivit.se
Stefan Lindgren
Stefan Lindgren

Teknisk konsult

Tel: 0544540947

stefan.lindgren@aktivit.se
Andreas Isaksson
Andreas Isaksson

Säljare

Tel: 0544540959

andreas.isaksson@aktivit.se
Mattias Modin
Mattias Modin

Utbildare

Tel: 0544540959

mattias.modin@aktivit.se